Kotły Rzeczyca

Nasza firma powstała w 1984 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na rzetelne i profesjonalne wykonywanie naszych produktów oraz ich pełne dostosowanie do wysokich wymagań klientów.

Zajmujemy się głównie produkcją nowej generacji kotłów przeznaczonych do ekonomicznego spalania paliw stałych. Nasze kotły posiadają duży zakres mocy, od 3 KW do 30 KW, co pozwala na dokładny dobór urządzenia do każdego rodzaju budynku.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży kotłów zaowocowało zaufaniem wielu klientów oraz rozpoznawalnością na polskim rynku. Cały czas udoskonalamy nasze produkty i wprowadzamy nowe, czego doskonałym przykładem są kotły w klasie 5 oraz spełniające wymagania dyrektywy ECODESIGN, które podlegają dofinansowaniu w ogólnopolskim programie „Czyste Powietrze”.

Bezpieczeństwo i jakość zapewnia wykorzystywana w produkcji atestowana stal kotłowa o grubości 6 mm. Ponadto każdy kocioł poddawany jest próbie pod ciśnieniem od 3 do 6 barów.

W naszej ofercie posiadamy również akcesoria do kotłów.

Świadczymy również usługi z zakresu obróbki plastycznej blach: cięcie do grubości 8 mm na długości do 3 m, gięcie blach do grubości 4 mm na długości 2 m, czy spawanie blach stalowych metodą MIG/MAG i TIG.
Zapraszamy do współpracy!

Co nas cechuje?

  • Wieloletnie doświadczenie.
  • Rzetelność i profesjonalizm.
  • Zaufanie klientów.
  • Ugruntowana pozycja na polskim rynku.
  • Najwyższa jakość i bezpieczeństwo naszych kotłów.

Kotły Rzeczyca

Sprawdź ofertę naszych Kotłów lub skontaktuj się z naszą firmą!
Sprawdź ofertę kotłówSkontaktuj się z nami